ورود به سایت

آمار بازدید

امروز:
دیروز:
هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
کل بازدید:
1169
1088
2527
9686
19546
1548641
1749102

برگزاری کارگاه آموزشی صعود و فرود توسط باشگاه تااوکه برازجان

در راستای اجرای تقویم عملیاتی سال جاری باشگاه تااوکه در برنامه ی آموزش سنگ نوردی و فرود زیر نظر کمیته آموزش باشگاه تااوکه و همکاری هیت کوهنوردی و صعودهای ورزشی دشتستان برگزار گردید که در آن کارآموزان موارد آشنایی با ابزار و طریقه آستفاده از  آن و آموزش صعود و فرود را فرا گرفتند و مورد تمرین قرار دادند سرپرست برنامه جناب نیما تنها با همکاری امرالله ثنایی بودند

برگزاری کارگاه کمک های اولیه توسط شهرستان بوشهر

متن خبر:

کارگروه جستجو و نجات هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بوشهر در تاریخ 1397/7/3 و در راستای ارتقای سطح آموزشی شهرستان، اقدام  به برگزاری کارگاه کمک های اولیه در محل دفتر هیات شهرستان نمود.

در این کارگاره مباحث کمک های اولیه و سیستم های مخابراتی به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

پاکسازی گنبد نمکی جاشک توسط هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی دیر

متن خبر:

هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دیر با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و به مناسبت روز جهانی پاکسازی کوهستان اقدام به پاکسازی گنبد نمکی جاشک نمود. 

گنبد نمکی جاشک یکی از بزرگ‌ترین و فعالترین و زیباترین گنبدهای نمکی ایران و خاورمیانه و از جاذبه‌های طبیعی استان بوشهر است که در بهمن سال ۱۳۸۶ به عنوان اثر طبیعی ملی فسیلی به عنوان یکی از مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست به ثبت رسید.[۲] مهمترین خصوصیات بارز و متفاوت کوه نمکی جاشک به نوع نمکهای این کوه نمکی، گنبدها و غارهای منحصر به فرد، آبشارها، بلورها و … می‌توان اشاره داشت.

اعلام اسامی راهنمایان کوهستان سطح عمومی

متن خبر :

 

 

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته راهنمایان کوهستان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی اقدام به انتشار اسامی راهنمایان آموزش‌دیده سطح عمومی کوهستان به شرح زیر نموده است:

بدیهی است تنها این اسامی مجاز به فعالیت در حوزه کوهنوردی به همراه آژانس‌های گردشگری بوده، مسئولیت بهره‌گیری از افراد فاقد گواهینامه مذکور بر عهده آژانس‌های گردشگری می‌باشد.

لازم به ذکر است این افراد دوره‌های آموزشی سطح عمومی راهنمایان کوهستان را در دو بخش کوهنوردی (به مدت 34 روز زیر نظر باشگاه‌های مورد تأیید فدراسیون) و طبیعت‌گردی (به مدت 304 ساعت کلاس تئوری و 10 روز کار عملی زیر نظر مؤسسات مورد تأیید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) به پایان رسانده‌اند.

برگزاری آزمون ورودی داوری درجه 2 و 1 صعودهای ورزشی / / مردان و زنان / شهریور 97

آزمون ورودی داوری درجه 2 و 1 صعودهای ورزشی
تهران – فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی 
مردان و زنان
شهریور 97
صبح پنجشنبه 1397/6/22 در راستای توسعه همه جانبه کمی و کیفی و ارتقای سطح صعودهای ورزشی، همچنین تامین کادر تخصصی، آزمون ورودی درجه 2 و 1 صعودهای ورزشی در دوبخش مردان و زنان در محل فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد.
مرحله تئوری و عملیاتی این آزمون، با حضور 27 نفر از واجدین شرایط سراسر کشور، اخذ گردید. خاطرنشان می گردد قبول شدگان در این آزمون، پس از کسب شرایط مطلوب در دوره داوری، می بایست در مسابقات رسمی کارورزی نمایند .
ضمنا دو تن از داوران استان آقایان ساسان امینی و محمدرضا توانا در این آزمون شرکت نمودند.
طراحي و پياده سازي سايت: شماره تماس جهت طراحي سايت